Ke zde uvedeným hotelům je po dobu festivalu zajištěna autobusová doprava. Uvedením hesla KSMB/UNICA2018 získáte slevu na ubytování poskytnutou jednotlivými hotely. Blansko a okolí nabízí další možnosti ubytování. U nich ale není pořadatelem zajištěna doprava ani garantována cena.

Hotel Sladovna

Hotel Sladovna se nachází v Černé Hoře, asi 25 km od Brna, v těsné blízkosti Pivovaru Černá Hora – nejstaršího pivovaru v České republice. Je to nově vybudovaný 4* hotel, který svým hostům nabízí komfortní ubytování, gastronomické zázemí, wellness centrum, bowling, prostory pro oslavy (např. historický sloupový sál), konferenční prostory, pivovarské muzeum, vlastní parkoviště a další služby.

Rezervace pro výkonný výbor UNICA 2018.
Při rezervaci ubytování uveďte prosím heslo: KSMB/UNICA2018.
Tel.: +420 731 689 907
E-mail: recepce@hotelsladovna.cz

Hotel Skalní mlýn

Hotel *** Skalní mlýn, to je více než 70 let tradice. Leží v CHKO Moravský kras, poblíž propasti Macocha a Punkevních jeskyní s lodičkami, u nástupiště vláčků, v blízkosti lanovky na Macochu. V širším okolí lze navštívit další jeskyně a podniknout mnoho různých volnočasových aktivit v přírodě i přilehlých městech.

Při rezervaci ubytování uveďte prosím heslo: KSMB/UNICA2018.
Tel.: +420 516 418 113
E-mail: info@skalnimlyn.cz

Restaurace a hotel Olberg

Název Olberg je odvozen od názvu obce Olomučany, kde se hotel a restaurace nachází, a Starého hradu zvaného v některých knihách WildenBERG. Znak v logu Olberg znázorňuje býka v jeskyni Býčí skála. Najdete nás na okraji chráněné krajinné oblasti Moravský kras v klidné obci Olomučany čtyři kilometry od města Blanska. Ubytování v hotelu je možné převážně v dvoulůžkových pokojích, které jsou vybaveny LED televizí, internetovým připojením, pracovním stolem a vlastním sociálním zařízením.

Při rezervaci ubytování uveďte prosím heslo: KSMB/UNICA2018.
Rezervace ubytování na hotel@olberg.cz
Tel.: +420 734 446 291
E-mail: hotel@olberg.cz

Zámecká Sýpka Blansko

Zámecká Sýpka je neobvyklou stavbou nad zámeckým parkem města, přímo uprostřed Moravského krasu – ráje s mnoha přírodními, historickými i technickými poklady. Svojí budovou i pozicí tvoří Zámecká Sýpka krásnou protiváhu vlastnímu zámku. V suterénu Sýpky se nachází pivotéka s širokou nabídkou pivních speciálů, v přízemí je restaurace s výhledem do zámeckého parku. O patro výše se nalézá sál, který nabízí prostory pro konání oslav a společenských akcí. Třetí a čtvrté podlaží nabízí moderní a elegantní ubytování v komfortně vybavených pokojích.

Hotel je obsazen a určen pro členy poroty.

Wellness hotel Panorama

Plně komfortní rodinný wellness hotel**** v klidné lokalitě nedaleko centra Blanska. Čeká Vás moderní zázemí, kvalitní personál, dokonalý prostor pro odpočinek a relaxaci. Hosté UNICA2018 ocení nejen gastronomické služby, ale i nabídku masáží a lázeňských procedur. V ceně ubytování je snídaně bohatým bufetem, venkovní dohřívaný slaný bazén, rychlý internet, snadný parking.

Při rezervaci ubytování uveďte prosím heslo: KSMB/UNICA2018.
Tel.: +420 516 418 111
E-mail: recepce@hotelpanorama.cz